Mūsu partneriem

Mūsu uzņēmums piedāvā Jums no noliktavas Rīgā mūsu sadarbības partneru, pasaulē atzītas kompānijas Profile Products LLC (ASV) hidrosēšanas jomā, kvalitatīvu hidrosēšanas produkciju.

Hidrosēšanas metodes izmantošanas iespējas ir samērā plašas – no zālienu ierīkošanas piemājas dārzos un daudzdzīvokļu ēku teritorijās līdz sarežģītiem un nopietniem uzdevumiem augsnes aizsardzībai pret eroziju, kas apdraud katru reizi, kad  kādu iemeslu dēļ tiek bojāts vai vispār neeksistē zāles segums, kas ir labākā aizsardzība pret eroziju. Citiem vārdiem sakot, metodes būtība cīņai ar eroziju, ir palīdzēt Dabai nodrošināt aizsargājamā teritorijā viendabīgu zāles segumu ar attīstītu sakņu sistēmu. Mēs nesolām brīnumus – mēs tikai palīdzam Dabai.

Gribētos vērst uzmanību atbilstošu materiālu izvēlei hidrosēšanai, konkrētu uzdevumu risināšanā – bez tā rezultāts var būt neapmierinošs. Diemžēl, mums jau ir nācies redzēt negatīvas sekas nepareizas komponentu izvēles gadījumā. Pats spilgtākais piemērs – izmantot lētas celulozes mulčas uz nogāzēm, kur tās nav ieteicams lietot, neievērojot nogāzes sadalīšanu mazākos laukumos,  utt. Kopumā nepārdomāti mēģinājumi palētināt darbu izmaksas noved līdz rezultātam, kas sarūgtina pasūtītāju par nelietderīgu naudas tērēšanu. Mēs piedāvājam ne tikai savu palīdzību materiālu  piegādē, bet arī milzīgo Profile Products LLC speciālistu pieredzi optimālam risinājumam katrā konkrētā gadījumā labākajai cenas/kvalitātes kombinācijai.

Uz šodienu mēs esam izstrādājuši vairākus bāzes komplektus, kurus var izmantot tipiskos ainavu veidos. Visi bāzes komponenti ir pieejami noliktavā Rīgā un ir pieejami tālākai transportēšanai.

Svarīgi! Bāzes komplekti ir izstrādāti uzklāšanai uz auglīgas augsnes!!!

Bāzes komplekti:

Slīpums, L:H Izmantojamā komplekta artikuls Vidējais sastāva izlietojums, 1kg/100m2 Materiālu izmaksas uz 1m2 Komplekta sastāvs
līdz 4:1 00-3 17,1 Ls 0.15 Hydro Mulch 2000
Jump Start 5
Aqua Gel C
4:1-3:1 15-2 22,7 Ls 0.18 Hydro Mulch 2000
Jump Start 5
Aqua Gel C
3:1-2,5:1 22-2 28,4 Ls 0.20 Hydro Mulch 2000
Jump Start 5
Aqua Gel C
3:1-2:1 22-3 * 34,9 Ls 0.39 Flexterra HP-FGM
Jump Start 5
Aqua Gel C
2:1-1:1 30-1 45,0 Ls 0.51 Flexterra HP-FGM
Jump Start 5
Aqua Gel C
1:1 un stāvāks 45-1 51,0 Ls 0.60 Flexterra HP-FGM
Jump Start 5
Aqua Gel C

Materiālu izmaksas uz 1 m2 neietver PVN, tās ir orientējošās izmaksas un var svārstīties atkarībā no konkrēta zemes gabala. Hidrosēšanai izmantojamā zāles sēkla tiek izvēlēta katra konkrēta zemes gabala apsēšanai, to izmaksas nav iekļautas esošajā aprēķinā.

* 22-3 komplekts ir sagatavots nogāzēm ar mainīgu slīpumu (mijas dažādas teritorijas ar slīpumu līdz 2:1).

Hidrosēšanas tehnika

Mēs piedāvājam jums izskatīt iespēju iegādāties BOWIE Industries Inc. (ASV) ražotās hidrosēšanas iekārtas.

BOWIE hidrosējas iekārtu svarīga atšķirīgā īpašība ir mulčas sajaukšana tvertnē ar dubultlāpstiņu vārpstu, zobveida un centrbēdzes sūkņiem pat uz pašas jaunākās BOWIE Hydro Mulcher 300 iekārtas. Tas dod iespēju izsmidzināt smagas koksnes mulčas, kuras ļauj sasniegt lieliskus rezultātus cīņai ar augsnes eroziju, ko nevar sasniegt, ja izmanto celulozes mulčas bez rullveida materiāliem, kuri, savukārt ir darbietilpīgi uzklāšanas procesā.

BOWIE HydroMulcher 300:  
tl_files/Images/Tech/23.jpg
  • Tvertnes tilpums: 1340 l
  • Ar vienu uzpildi var apsēt līdz 400 m2
  • Apsēšanas cikla ilgums (aptuvenais) - 1 stunda
  • Vienas maiņas laikā (8 st.) iespējams apsēt līdz 3200 m2
  • Iekārtas izmēri (GxPxA), cm: 234x122x112
  • Dzinējs: HONDA, 13 z.s., benzīns, gaisa dzesēšana
  • Sausā masa: 544 kg
  • Kopējā masa: 1884 kg
  • Komplektā: 15 m šļauka 40 mm diametrā, izsmidzinātāji - 2gb., savienotāji ar šļūteni, instrumenti un lietošanas pamācība

Cena bez PVN: 7600 Ls

Tāpat, iepriekš pasūtot, jūs varat iegādāties citas BOWIE hidrosēšanas iekārtas, kurām tvertnes ietilpība līdz 11700 l (t.sk. arī piekabes veidā traktoram un automobilim). Cena un komplektācija - pēc pieprasījuma. Orientējošais piegādes laiks – no 45 līdz 60 darba dienām.

Īpašais piedāvājums partneriem:

BOWIE HydroMulcher 300 hidrosēšanas iekārta nomai!!!

Sadarbības partneriem, kuri SIA ,,ISOTECH” uzņēmumā iegādājas hidrosēšanas komplektus un sēklas, BOWIE HydroMulcher 300 iekārtu piedāvājam lietošanai uz laiku, kas ir nepieciešams hidrosēšanai (tiek noteikts pēc nopirkto materiālu daudzuma). Sīkāka informācija par šo piedāvājumu tiek izsūtīta pēc pieprasījuma.

Tāpat, iepriekš pasūtot, jūs varat iegādāties citas BOWIE hidrosēšanas iekārtas, kurām tvertnes ietilpība līdz 11700 l (t.sk. arī piekabes veidā traktoram un automobilim). Cena un komplektācija - pēc pieprasījuma. Orientējošais piegādes laiks – no 45 līdz 60 darba dienām.